Karboksyterapia


Carboxytherapy - reklama


Dwutlenek węgla wstrzykiwany jest przez niewielką igłę podskórnie lub śródskórnie przy pomocy specjalnego urządzenia, która reguluje jego przepływ. W trakcie zabiegu pod skórą widoczne jest przemieszczanie się gazu, dające wrażenie „obrzęku”, zanika ono po kilku minutach. Podczas zabiegu można poczuć niewielki ból, ukłucie i rozpychanie pod skórą. Dwutlenek węgla szybko i łatwo rozchodzi się w tkankach. W miejscu wprowadzenia igły widoczne są mikroślady, które znikają po kilku minutach, podobnie jak zaczerwienienie w miejscu, gdzie gaz rozchodzi się pod skórą. Istnieje niewielkie ryzyko powstania siniaków.

Urządzenie daje możliwość wielokierunkowego, skutecznego działania. W zależności od ustawienia parametrów (głębokości oraz przepływów), można przeprowadzać zabiegi na lokalne depozyty tkanki tłuszczowej, cellulit, rozstępy, blizny, cienie i obrzęki pod oczami, wypadanie włosów, a także zmarszczki. Zabieg karboksyterapii zw. "zabiegiem bąbelkowym" został okrzyknięty przełomowym zabiegiem w kosmetologii i medycynie estetycznej. 

Badania kliniczne wykazują, że iniekcje CO2 urządzeniem CARBOXYTHERAPYTM Dual MC2, wpływają na zwiększenie procesów naprawczych poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych (neowaskularyzacja), rozszerzenie istniejących (rewaskularyzacja) oraz aktywację adipocytów (komórek tłuszczowych) w celu uaktywnienia procesów lipolizy.

W obszarze podawanym zabiegowi dochodzi ponadto do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny (ok 40%), co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry. Według przeprowadzonych badań, rozwiązania zastosowanie w urządzeniu CARBOXYTHERAPY TM wykazują również bardzo wysoką skuteczność w niwelowaniu cieni pod oczami oraz wypadaniu włosów. 

Cellulit – redukcja do 89%. Iniekcja CO2 prowadzi do uszkodzenia adipocytów i wzrostu lipolizy. Dochodzi do rozluźnienia struktury zwłóknień oraz zwiększenia przepływów kapilarnych i usprawnienia przepływów limfatycznych.  

Rozstępy i blizny – redukcja do 97%. W wyniku dużego przepływu dwutlenku węgla podanego śródskórnie, dochodzi do przebudowy tkanki bliznowatej (blizny i rozstępy). Rozpoczyna się proces naprawczy który w wielu przypadkach prowadzi do całkowitego usunięcia zmiany.

efekty - zacznik nr 2
Cienie i obrzęki pod oczami – redukcja do 90% W wyniku aktywacji czynnika wzrostu naczyń VEGF dochodzi do wytworzenia sieci nowych, elastycznych kapilar, dzięki czemu mikrokrążenie zostaje przywrócone. Przepływ tkankowy zostaje zwiększony, a cienie pod oczami ulegają redukcji.

 

Wypadanie włosów – redukcja do 77%. Miejscowo zostają rozszerzone naczynia, powstają nowe kapilary i zwiększa się odżywienie tkanek. Powoduje to wzrost macierzy i aktywowanie mieszków włosowych. Po 10 zabiegach następuje wyraźne zagęszczenie włosów.

 

Tkanka tłuszczowa – redukcja do 67%. Uraz ciśnieniowy powoduje osłabienie ścian adipocytów. W tkance tłuszczowej dochodzi do zwiększenia przepływów kapilarnych i wzrostu lipolizy, w efekcie dochodzi do zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej.

Zmarszczki – redukcja do 56 %. Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Fibroblasty gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna.

karboprzedipo3     karboksyterapia przed i po

Łuszczyca – redukcja do 55%. W skórze łuszczycowej dochodzi do zmian w dystrybucji wapnia, podany CO2 reguluje gospodarkę wapniową poprzez aktywność cAMP i cGMP. Dodatkowo dochodzi do zwiększenia natlenowania i odżywienia otaczających tkanek.

 

Teleangiektazje – redukcja do 44%. Dzięki aktywacji czynników pobudzających rozwój naczyń krwionośnych dochodzi od tworzenia nowych kapilar i poprawy funkcjonowania istniejących naczyń. Widoczne na skórze teleangiektazje ulegają stopniowemu zmniejszeniu.


Cennik KARBOKSYTERAPII

Pierwszy zabieg Karboksyterapii z konsultacją - 15%

Pakiet 6 zabiegów  - 10% (płatność z góry)
Pakiet 8 zabiegów - 12% (płatność z góry)
Pakiet 10 zabiegów - 20% (płatność z góry)

Przy większej  ilości partii - cena ustalana indywidualnie !!!

KARNET VIP
Pakiet 10 zabiegów uda + pośladki + brzuch + boczki ---------   434 zł zamiast 620 zł -  1 zabieg
Najczęściej wybirany pakiet :)

 


 

Lifting / Zmarszczki/ Naczynka / Obrzęki i cienie pod Oczami/ Bruzdy Nosowo-policzkowe

Twarz 220 zł
Twarz + Szyja 260 zł
Twarz + Szyja + Dekolt 300 zł
Szyja 80 zł
Dekolt 100 zł
Szyja + Dekolt 140 zł
Górna Powieka (opadająca powieka, cienie, zmarszczki) 80 zł
Dolna Powieka (obrzęki, cenie, zmarszczki) 100 zł
Całe oczy (górna i dolna powieka) 140 zł
Oczy + Twarz 290 zł
Oczy + Twarz + Szyja 320 zł
Oczy + Twarz + Szyja + Dekolt 350 złCellulit / Rozbijanie tk. tłuszczowej / poprawa krążenia

Brzuch 200 zł
Boczki 150 zł
Brzuch +Boczki 300 zł
Całe uda 200 zł
Pośladki 180 zł
Kolana 100 zł
Łydki 200 zł
Całe nogi 400 zł
Całe uda + Pośladki 320 zł
Piersi 150 - 200zł
Ramiona od 150 zł

 Rozstępy / Blizny

Duża powierzchnia np. cały brzuch, całę pośladki ok.  200 - 250 zł
Mała powierzchnia (2,3 rozstępy) od ok. 50 złWypadanie włosów

 

Cała skóra głowy 250 zł
Skóra głowy linia włosów 100 zł

 Łuszczyca

Zmiany łuszczycowe                                 od 150 zł