Mezoterapia Mikroigłowa Roller

       Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonywany jest za pomocą wysokiej jakości Rollera. Roller jest to ruchomy wałek z mikroigiełkami (200) ze stali nierdzewnej i służy do wykonywania mikronakłuć w naskórku oraz aplikacji substancji aktywnych do naskórka i tkanki skóry.

         Mikronakłuwanie na głębokość 0,2-2,0 mm stymuluje produkcję kolagenu w warstwach skóry, jak również pobudza naturalne czynniki wzrostu, co można porównać do zabiegów laserowych i chirurgii kosmetycznej. Mezoterapia mikroigłowa jest bezpieczna i niezawodna. Może być wykorzystywana przy walce z cellulitem, zmarszczkami, rozstępami, przebarwieniami. Roller przeznaczony jest do użytku indywidualnego (jedna rolka dla jednego pacjenta).

 
            
          Przy jakiego rodzaju problemach można zastosować Roller?   

1 38353

         Roller stosowany jest przy różnych problemach.
Terapia stosowana jest na wszystkie partie ciała i twarzy, nawet do delikatnej skóry wokół oczu. Zabieg jest odczuwalny w niewielkim stopniu, a pojawiające się po nim zaczerwienienie skóry może się utrzymywać od kilku godzin do 2 dni. 

 

Przeciwwskazania: 

- czynny trądzik

- tradzik różowaty

- infekcje skórne

- czynna opryszczka

- epilepsja

 KOKTAJLE DO ZABIEGÓW:


MEZO OXY BRIGHT PEEL

Działanie: 
Przeciwzmarszczkowe, dogłębna regeneracja skóry poprzez stopniowe jej złuszczenie, rozświetlenie, intensywne rozjaśnienie i odbarwienie głębokich i średnich przebarwień, ciemnych plamek, piegów, poprawa kolorytu i wyraźne odmłodzenie skóry.

Wskazania: Osoby ze skórą przemęczoną, z przebarwieniami, z rozszerzonymi porami. Osoby ze skórą unaczynioną przebywające w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz dla osób palących. Dla każdego rodzaju skóry dojrzałej po 40 roku życia w celu przyspieszenia odnowienia, regeneracji i poprawy kolorytu.

Skład:
Ekstrakt z papai, enzymy papaina, keratolin, ekstrakt szczawela, kwas hialuronowy. MEZO OXY GAG

Działanie: 
Przeciwzmarszczkowe, intensywne odmłodzenie, wygładzenie i odnowienie skóry, wyraźny lifting. Mocne działanie wygładzające zmarszczki poprzez zawartość naturalnego odpowiednika botoxu – Matrixyl3000.

Wskazania: Każdy rodzaj skóry dojrzałej, szczególnie z głębokimi zmarszczkami i bruzdami. Skóra wymagająca i potrzebująca szybkich efektów.

Skład:
Glikozaminoglikany, Matrixyl3000.


 

HA-VITAL  - NOWOŚĆ

Potrójny kwas hialuronowy. HA-Vital zawiera 1,5% stężenie potrójnego kwasu hialuronowego (wielkocząsteczkowego, małocząsteczkowego, ultraniskocząsteczkowego) dzięki czemu wpływa na odbudowę uszkodzonego naskórka.

Działa nawilżająco, poprawia elastyczność i ujędrnia skórę. Dodatkowo wygładza skórę oraz osłania ją tworząc na jej powierzchni film. 

 


CE-VITAL - NOWOŚĆ

Koktajl zawiera wysokie stężenie kolagenu i elastyny dzięki czemu przywraca skórze sprężystość i elastyczność. Wysoka zawartość potrójnego kwasu hialuronowego wpływa na nawilżenie skóry.


 


Ceny Zabiegów z Mezoterapią Mikroigłową "ROLLER"

Roller (wystarcza na 5- 6 zabiegów) 100 zł
Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej "Roller" twarz 180 zł
Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej "Roller " twarz + szyja + dekolt 220 zł

Seria 6 zabiegów Mezoterapii Mikroigłowej "Roller" twarz + roller 860 zł
Seria 6 zabiegów Mezoterpaii Mikroigłowej "Roller" twarz +szyja+ dekolt + roller 1050 zł

  * Cena dotyczy całego zabiegu