Depilacja woskiem

NOWOŚĆ!!!

Najlepszy na rynku wosk do depilacji miejsc delikatnych to tylko LYCON.

lyconwww


CENNIK

Wosk LYCON Wosk w rolce

Brwi

25 zł -
Wąsik/ Bródka/ Baczki 20 zł  -
Pachy 60 zł 30 zł
Ręce - 40 zł
Barki - 45 zł
Klatka piersiowa  - 50 zł
Plecy 55 zł
Pośladki - 40 zł
Łydki + kolana + stopy - 50 zł
Uda - 50 zł
Całe nogi - 95 zł
Bikini płytkie 50 - 100 zł  -
Bikini głębokie 100 - 150 zł  -
Biała linia 40 zł 20 zł
        


 

Lycon to lider na rynku wosków do depilacji, jest używany na całym świecie przez najbardziej ekskluzywne salony kosmetyczne oraz spa. Do grona wiernych fanek depilacji Lycon należą m.in. Victoria Beckham oraz Sienna Miller.

Do produkcji wosków Lycon używa się jedynie naturalnych składników m.in. olejków aromaterapeutycznych oraz najwyższej jakości żywic. Dzięki temu woski Lycon są niezwykle elastyczne. Kurcząc się, mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1mm. Niska temperatura topnienia w połączeniu z delikatną recepturą dodają woskom odżywczo-regenerujących właściwości. Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lycon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.

Elitarny system Lycon oferuje wybór wosków twardych Hot Wax, miękkich Strip Wax i jedynych w swoim rodzaju wosków twardych do cienkiej aplikacji LYCOjet®. Ofertę uzupełniają produkty do stosowania przed depilacją i po niej, jak również produkty do domowej pielęgnacji. Lycon daje możliwość doboru właściwej kombinacji wosków do indywidualnych potrzeb klienta.

Wosk Lycon jest wybierany przez profesjonalistów jako produkt o najwyższej jakości oraz jako niezbędny element w ich codziennej pracy.