Kosmetyka twarzy

          W naszym gabinecie posiadamy szeroką ofertę zabiegów na twarz. Pracujemy na bardzo wysokiej jakości kosmetykach marki Anna Lotan, jak również On-Macabim.

KLAPP Cosmetics
jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, strategie dla przyszłości rynku – te trzy myśli stanowią podstawę filozofii firmy KLAPP Cosmetics


images
Podstawą sukcesów oraz osiągnięć produktowych firmy KLAPP Cosmetics jest innowacja technologiczna, autorskie koncepcje zabiegów oraz opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu linie masaży, w tym CHI YANG. W połączeniu z produktami do użytku domowego, które pozwolą zwiększyć skuteczność zabiegów i poprawić trwałość ich oddziaływania, firma KLAPP Cosmetics opracowuje wyspecjalizowane linie na każdy typ i dysfunkcję skóry twarzy i ciała, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.


t anna lotan logo 198

 

           Anna Lotan Ltd. jest rodzinną firmą izraelską i od 50-ciu lat wyróżnia się na światowym rynku kosmetyki profesjonalnej wysokiej jakości dermokosmetykami i kosmoceutykami na bazie minerałów z Morza Martwego.
          Dermokosmetyki Anna Lotan są bezkonkurencyjne we wspomaganiu walki z trądzikiem i łojotokiem, dzięki zastosowaniu naturalnych wyciągów roślinnych i minerałów z Morza Martwego.
       
Nowoczesny zabieg Oczyszczania twarzy bez użycia wapozonu metodą
Anna Lotan jest wykonywany w ponad 2000 gabinetów kosmetycznych w całej Polsce.

 

 


 

            W naszym gabinecie posiadamy peelingi chemiczne MEDYCZNE  PEEL-MISSION
Są to kwasy bezpieczne. Zaletą tych peelingów, jest to, że można je dowolnie mieszać, przez co zwiększamy maksymalny możliwy do uzyskania efekt.
lOGO PEEL-MISSION
           

           Począwszy od zabiegów pielęgnacyjnych, po zabiegi oczyszczające z wykorzystaniem najnowszych technik i trendów kosmetologicznych. Posiadamy również peelingi medyczne oraz coraz bardziej lubianą przez klientki Mezoterapię Mikroigłową.

          W ofercie znaleźć można również zabiegi aparaturowe, np. kawitację, sonoforezę, mikrodermabrazję, oxybrazję, fake radiowe, mezoterapię mikroigłową i bezigłową jak również NOWOŚĆ - CARBOKSYTERAPIĘ.

about

          Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy klient ma założoną swoją KARTĘ KLIENTA, dzięki czemu wiemy jaki zabieg i kiedy był robiony oraz jak zareagowała skóra na dany preparat. 

          Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne, podczas takiej wizyty dowiesz się jaką masz skórę, jak powinno się o nią dbać, jak również kosmetolog pomoże Ci dobrać odpowiednią pielęgnację domową.

      

DSC 7443   DSC 7414   DSC 7421   DSC 7394