Zabiegi na dłonie i stopy

           Podczas zabiegu MANICURE używamy produktów firmy Bio Creative Labs, GEHWOL, OPI, NailTek, ESSIE.   
about

 

          Dbając o higienę i bezpieczeństwo klienta w gabinecie posiadamy autoklaw, w którym    wszystkie narzędzia, używane podczas zabiegu ulegają sterylizacji, a zabieg każdy manicure wykonywany jest w rękawiczkach jednorazowych.  

 

 

Dłonie


          Potraktuj swoje dłonie wyjątkowo i podaruj im wyjątkową pielęgnację.  Dłonie są bardziej niż inne części ciała narażone na czynniki zewnętrze i uszkodzenia, wymagają więc wyjątkowej pielęgnacji i szczególnych zabiegów
kosmetycznych.


Dłonie są bardzo ważnym elementem urody dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane. 

 

Delikatna, aksamitna skóra oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej kobiety, częścią jej urody i kobiecości.

 

Zdrowe paznokcie powinny być elastyczne, gładkie z połyskiem o kolorze blado-różowym. Mogą być pomalowane, ale zadbana, wypolerowana płytka jest również bardzo estetyczna.

Kompleksowe zabiegi SPA na dłonie z peelingiem i maską poprawią kondycję skóry dłoni oraz wzmocnią paznokcie, a także doskonale poprawią samopoczucie. Twoje dłonie odzyskają blask, młodość i elastyczność.


 

 Stopy 

           Stopy, tak jak inne części ciała wymagają odpowiedniej, regularnej pielęgnacji, by zachowały estetyczny wygląd i zdrowie. Niezależnie od pory roku, stopy wymagają szczególnej troski i pielęgnacji, aby były gładkie i wypoczęte.


Zimą potrzebują odżywienia i oddechu, latem – gładkości i nawilżenia. Stopy są jak lustro lustro – pokazują stan naszego zdrowia i mówią o stylu życia człowieka, niosą nas tam, gdzie zechcemy, dlatego warto  czasem poświęcić im trochę uwagi. 

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi specjalnie przeznaczone dla pielęgnacji stóp, które przywrócą im witalność, nawilżą i dostarcza odrobinę luksusu.