Nasz Zespół

Naszych Klientów oddajemy w ręce profesjonalistów. 


Emilia Zaborowska - mgr Kosmetologii, Trycholog. 

Właścicielka salonu. Stworzyła miejsce, z którego usług sama chciałaby skorzystać. 
Lubi to co robi, a praca jest jej pasją. 
Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na specjlaności: kosmetyka estetyczna. 
Pracuje i cały czas bierze udział w licznych szkoleniach i pokazach, dzięki temu wprowadza do gabinetu wiele nowych zabiegów i kosmetyków. 
W gabinecie najczęściej wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy. Dodatkowo zajmuje się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs, pielęgnacją dłoni i stóp jak również depilacją laserową.
Od niedawna zajmuje się również dziedziną jaką jest Trychologia. Diagnozuje choroby skóry głowy i włosów, podczas specjalnego badania trychologicznego bada i dobiera odpowiednią terapię.
Ukończyła szkolenie z zakresu microblading.
DSC 7263

 

Monika Chuchlińska - Kosmetyczka, pedikiurzystka

W naszym gabinecie Monika zajmuje się pielęgnacją twarzy i ciała, jak również depilacją, henną i regulacją brwi. Dodatkowo wykonuje też zabiegi zakresu pedicure i manicure. Ukończyła szkołę kosmetyczną jak również wiele kursów. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje szkoląc się i biorąc udział w różnych warsztatach. Monika jest osobą otwartą i chętną do dzielenia się swoją wiedzą z Klientem. Do każdego podchodzi indywidualnie i z należytą starannoscią przykłada się do swojej pracy, która jest jej największą pasją.

 pomnijeszone monika


Agnieszka Bandysiak - Stylistka paznokci, pedikiurzystka

Manikiurzystka i pedikiurzystka z pasją. Gdyby mogła nie wychodziłaby z pracy.
Sumienna i bardzo dokładna dba o szczegóły jak nikt inny. Stylizacja żelowa paznokci jaki pielęgnacja nie są jej obce. Zawsze uśmiechnięta, pogodna.

 18518458 10211452737607820 1399314098 n

 


 

Aneta Kępka  - Stylistka rzęs


 

Paulina Siwicka - Wizażystka

Wizażystka, projektantka ubioru zafascynowana światem piękna i kolorów. 
Absolwentka WSSiP w Łodzi oraz Studia Sztuki w Warszawie. Uczestniczy w sesjach zdjęciowych, pokazach mody, pokazach makijażu oraz eventach. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu oraz dress-codu. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą. W naszym gabinecie zajmuje się makijażem jak również analizą stylistyczną i kolorystyczną.