Nasz Zespół

Naszych Klientów oddajemy w ręce profesjonalistów. 


Emilia Zaborowska - mgr Kosmetologii, Trycholog. 

Właścicielka salonu. Stworzyła miejsce, z którego usług sama chciałaby skorzystać. 
Lubi to co robi, a praca jest jej pasją. 
Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na specjlaności: kosmetyka estetyczna. 
Pracuje i cały czas bierze udział w licznych szkoleniach i pokazach, dzięki temu wprowadza do gabinetu wiele nowych zabiegów i kosmetyków. 
W gabinecie najczęściej wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy. Dodatkowo zajmuje się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs, pielęgnacją dłoni i stóp jak również depilacją laserową.
Od niedawna zajmuje się również dziedziną jaką jest Trychologia. Diagnozuje choroby skóry głowy i włosów, podczas specjalnego badania trychologicznego bada i dobiera odpowiednią terapię.
DSC 7263


Magdalena Biernacka - Kosmetolog, manikirzystka, specjalistka od rzęs

 Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku kosmetyka estetyczna. Posiada także tytuł czeladnika z wizażu od 2014. W naszym gabincecie zajmuje się zabiegami na ciało i twarz, zabiegami na dłonie i stopy jak również przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs. Interesuje się kosmetyką, makijażem jak również najnowszymi trendami w stylizacji rzęs. Jest bardzo pogodna i uśmiechnięta. Stara się indywidualnie podchodzić do każego Klienta.
Uczestniczy w wielu kursach pokazach i szkoleniach.

magdab

 

 

Monika Chuchlińska - Kosmetyczka, pedikiurzystka

W naszym gabinecie Monika zajmuje się pielęgnacją twarzy i ciała, jak również depilacją, henną i regulacją brwi. Dodatkowo wykonuje też zabiegi zakresu pedicure i manicure. Ukończyła szkołę kosmetyczną jak również wiele kursów. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje szkoląc się i biorąc udział w różnych warsztatach. Monika jest osobą otwartą i chętną do dzielenia się swoją wiedzą z Klientem. Do każdego podchodzi indywidualnie i z należytą starannoscią przykłada się do swojej pracy, która jest jej największą pasją.

 pomnijeszone monika


Agnieszka Bandysiak - Stylistka paznokci

Manikiurzystka i pedikiurzystka z pasją. Gdyby mogła nie wychodziłaby z pracy.
Sumienna i bardzo dokładna dba o szczegóły jak nikt inny. Stylizacja żelowa paznokci jaki pielęgnacja nie są jej obce. Zawsze uśmiechnięta, pogodna.

 18518458 10211452737607820 1399314098 n

 


 

Tomir Nowak - Fizjoterapeuta, Masażysta, Trener

Magister skończony na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, Kierunek Fizjoterapia. Ukończone kursy : Masaż tkanek głębokich, KinesioTaping, Cyriax I, II, III . 
Masaż SPA- 3 lata doświadczenia ( refleksoterapia stóp i dłoni, masaż relaksacyjny, leczniczy, klasyczny, limfatyczny, antycelulitowy, ujędrniający, miodem odchudzający, bańka chińska). 
Fizjoterapia- 4 lata doświadczenia ( terapia manualna, korektywa, masaż poprzeczny, punkty spustowe, taping, manipulacje, pnf, masaż głęboki, prowadzenie ćwiczeń zdrowotnych, terapia po urazowa. Instruktor zajęc o charakterze zdrowotnym- 4 lata ( zdrowe kręgosłup, stretching , T-Line- zajęcia profilaktyczno rehabilitacyjne z użyciem deskorolki.)
Jestem osobą zdeterminowaną, zawsze dąże do wyznaczonego przez siebie celu. W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie pacjent, uczestnicy moich zajęć a także poszerzanie swojej wiedzy, kształcenie się i rozwój osobisty.


 

Paulina Siwicka - Wizażystka

Wizażystka, projektantka ubioru zafascynowana światem piękna i kolorów. 
Absolwentka WSSiP w Łodzi oraz Studia Sztuki w Warszawie. Uczestniczy w sesjach zdjęciowych, pokazach mody, pokazach makijażu oraz eventach. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu oraz dress-codu. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą. W naszym gabinecie zajmuje się makijażem jak również analizą stylistyczną i kolorystyczną.