Beautiful Eyes

Beautiful Eyes

Zabieg pod oczy

Skóra wokół oczu jest niezwykle wrażliwa. Potrzebuje odpowiedniego nawilżenia oraz odżywienia. Po 35 roku życia zaczyna potrzebować coraz więcej składników odżywczych, aby utrzymać jędrność oraz elastyczność. Zapraszamy na zabieg Beautiful Eyes do Wyspy Piękna, gdzie przy użyciu odpowiednich środków i preparatów firmy Klapp, skóra wokół oczu znów stanie się młoda i jędrna.

W tym zabiegu wykorzystywany jest ekstrakt z pomarańczy, kompleks DNA w postaci ekstraktu z kawioru, oleje roślinne, witaminy oraz alantoina. Połączenie tych składników ma zbawienny wpływ na skórę wokół oczu.

Do wykonania zabiegu ujędrniającego skórę w okolicach oczu wykorzystuje się płatki hydrożelowe nasączone wcześniej opisywaną mieszkanką bogatą w witaminy.W ciągu dwudziestu minut trwania zabiegu, składniki te wnikają w głąb skóry dokładnie ją nawilżając, odżywiając oraz regenerując. Jest to również czas relaksu oraz odpoczynku.

Zabieg Beautiful Eyes warto systematycznie powtarzać, aby skóra była odpowiednio odżywiona i aby mogła się zregenerować.