Bloomea Paris

Dla kogo?

      Zabieg Bloomea – skuteczny pogromca zmarszczek.
Kiedy na skórze twarzy pojawią się pierwsze zmarszczki, zdecydowana większość kobiet postanawia zmienić swoją dotychczasową pielęgnację na specjalistyczną kurację przeciwzmarszczkową.

        Niestety w zależności od indywidualnych cech skóry, nie zawsze zakup najdroższego kremu gwarantuje pozbycie się zmarszczek. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy jednym możliwym rozwiązaniem jest botoks? Otóż nie!
Bloomea to prosty, bezinwazyjny i bezpieczny zabieg wygładzający skórę twarzy.
Jak przebiega Bloomea?
Jakich efektów należy się spodziewać?

Działanie zabiegu Bloomea na twarz Choć zabieg Bloomea stosunkowo pojawił się w ofercie polskich gabinetów kosmetycznych, to niemalże natychmiast zyskał dużą sympatię i uznanie wśród kobiet.
Zabieg ten wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego urządzenia, który pracuje w trzech trybach: M – makroeksfoliacji, M – mikrowibracji oraz L – luminoterapii.

Jak łatwo można zauważyć pierwszy etap zabiegu Bloomea skupia się na usunięciu martwego naskórka, kolejny polega na wtłaczaniu w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w nakładanych preparatach poprzez wykorzystanie mikrowibracji. Końcowym etapem jest natomiast zintensyfikowanie działania profesjonalnych kosmetyków przy pomocy luminoterapii. Zabieg ten dedykowany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom.
        Jeżeli chodzi o efekty zabiegu to są one widoczne niemalże natychmiast. Wówczas skóra twarzy staje się widocznie nawilżona, ukojona i rozjaśniona. 
    Efektem terapii jest spłycenie zmarszczek oraz przywrócenie skórze utraconej jędrności i uelastycznienia.

     Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Choć zabieg Bloomea uważany jest przez specjalistów za jeden z najbezpieczniejszych, to istnieje kilka przeciwwskazań, które umożliwiają jego przeprowadzenie. Zabiegu nie wykonuje się na skórze, na której występują między innymi: trądzik ropowiczy, trądzik krostkowy, naczyniaki jamiste, nadżerki, nowotwory skóry oraz znamiona barwnikowe.
Bloomea nie jest wskazana także w przypadku zakażeń bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych skóry oraz u osób aktualnie przyjmujących silne leki wspomagające walkę z trądzikiem – np.: Izotek bądź też Roaccutan.
W tych sytuacjach zaleca się zastosowanie trzy miesięcznej przerwy.
Dopiero po upływie tego czasu możliwe będzie przeprowadzenie zabiegu Bloomea na twarz.