Carbolift

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text css=”.vc_custom_1547651397158{margin-bottom: 30px !important;}”]

Zabieg CARBOLIFT – najnowsze osiągnięcie kosmetologii estetycznej – dostępny jest już w Pruszkowie.

CARBOLIFT jest małoinwazyjną i niezwykle skuteczną alternatywą dla tradycyjnych nici PDO. Zabieg polega na intensywnej stymulacji skóry do silnego zagęszczenia poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia tkanek przy jednoczesnym podawaniu medycznego CO2 do skóry właściwej. Infuzja wieloigłowa CO2, zwiększa transport krwi i tlenu oraz składników odżywczych do obszaru poddawanego zabiegowi oraz poprawia mikrokrążenie. Wysoki przepływ, czyli działanie mechaniczne CO2 indukuje proces zapalny z następową migracją fibroblastów do obszaru poddanego zabiegowi, stymuluje syntezę kolagenu i innych białek tkanki łącznej, co wpływa na elastyczność skóry. Następstwem podania CO2 bezpośrednio do tkanek jest natychmiastowe rozszerzenie naczyń krwionośnych powodujące poprawę lokalnego ukrwienia, a tym samym metabolizmu tkankowego, jak również wspomaganie naturalnych procesów regeneracyjnych.

CARBOLIFT przeprowadzany jest w miejscach przebiegu tradycyjnych nici PDO.
Zabieg powoduje stymulację fibroblastów i intensywną produkcję włókien kolagenu i elastyny. Rozpoczyna się proces mikrowłóknienia bez pozostawienia blizn. W efekcie następuje wzrost napięcia skóry, podniesienie owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek i wyrównanie kolorytu skóry. Zabieg CARBOLIFT dzięki systemowi pulsujących igieł z mikroinfuzją CO2 pozwala na osiągnięcie oczekiwanego efektu już po 3 zabiegach wykonanych w odstępach 30-dniowych.

Do wykonania zabiegu niezbędne jest wykorzystanie ultranowoczesnego urządzenia medycznego CARBOXYTHERAPY DUAL XTTM. W naszym regionie DUAL XTTM znajduje się TYLKO w ANDROMEDZIE, co oznacza, że oryginalna, optymalnie skuteczna i w pełni bezpieczna procedura CARBOLIFT może być przeprowadzona wyłącznie w naszym gabinecie.

Procedura CARBOLIFT doskonale wpisuje się w najnowsze trendy współczesnej kosmetologii, bowiem bazuje wyłącznie na naturalnych procesach zachodzących w naszej skórze, jest bezpieczna, wysoce skuteczna, a jej efekty utrzymują się długotrwale. Ogromną zaletą zabiegu CARBOLIFT jest to, że wykazuje on działanie synergistyczne z innymi technikami stosowanymi w kosmetologii i może być łączony na przykład z aplikacją kwasu hialuronowego. Badania kliniczne wykazały, że w trakcie mikroinfuzji wieloigłowej CO2 występuje transport substancji aktywnych w głębokie warstwy skóry, a ich wchłanianie jest 1000 razy bardziej aktywne w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Nic więc dziwnego, że procedura CARBOLIFT zdominowała i stała się niekwestionowaną „gwiazdą” dwóch największych w Polsce wydarzeń z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej.

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]