Infuzja tlenowa

Zabieg wtłaczający dobroczynne substancję bez nakłuwania

Każdego dnia nasza skóra narażona jest na negatywny wpływ niezdrowego trybu życia oraz zewnętrznych czynników środowiska. Ciężka praca w niekorzystnych dla organizmu warunkach, ekspozycja ciała na działanie różnego rodzaju promieniowania, a także szkodliwych substancji wywiera zły wpływ na kondycję skóry.

Dlatego nasza skóra wymaga stałej pielęgnacji. W trudnym procesie utrzymywania skóry w doskonałym stanie z pomocą przychodzą najnowsze osiągnięcia techniki. Jedną z ostatnio wynalezionych metod kompleksowego odżywiania oraz dotlenienia skóry jest INFUZJA TLENOWA.

BIO OXY INFUZION

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna metoda wtłaczania dobroczynnych substancji do głębokich warstw skóry, bez nakłuwania jej. Skuteczność dostarczania preparatów jest porównywalna z mezoterapią, a zabieg przyjemny i komfortowy.

Zabieg szczególnie polecany dla osób ze skórą wrażliwą, atopową i trądzikową (nawet w fazie zapalnej).

Każdy zabieg rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia skóry i wykonania indywidualnie dobranego peelingu. Następnie za pomocą specjalnej dyszy aplikujemy na skórę skoncentrowany kompleks substancji pielęgnacyjnych dobrany do potrzeb i kondycji skóry. Serum jest cały czas wtłaczane za pomocą odpowiednio skoncentrowanego, czystego tlenu. Na zakończenie zabiegu nakładamy odpowiednią maskę.

 

Zabiegi