Kosmetyka twarzy

W naszym gabinecie posiadamy szeroką ofertę zabiegów na twarz. Pracujemy na bardzo wysokiej jakości kosmetykach marki  KLAPP, PEEL MISSION oraz PCA Skin.

 

KLAPP Cosmetics jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, strategie dla przyszłości rynku – te trzy myśli stanowią podstawę filozofii firmy KLAPP Cosmetics. 

Podstawą sukcesów oraz osiągnięć produktowych firmy KLAPP Cosmetics jest innowacja technologiczna, autorskie koncepcje zabiegów oraz opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu linie masaży, w tym CHI YANG. W połączeniu z produktami do użytku domowego, które pozwolą zwiększyć skuteczność zabiegów i poprawić trwałość ich oddziaływania, firma KLAPP Cosmetics opracowuje wyspecjalizowane linie na każdy typ i dysfunkcję skóry twarzy i ciała, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.


 

W naszym gabinecie posiadamy peelingi chemiczne MEDYCZNE PEEL-MISSION. Są to kwasy bezpieczne. Zaletą tych peelingów, jest to, że można je dowolnie mieszać, przez co zwiększamy maksymalny możliwy do uzyskania efekt.

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, która tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.

PCA SKIN

 

Najwybitniejsze, światowe podręczniki medyczne zgodnie uznają PCA Skin® za twórcę jednych z najbardziej innowacyjnych i  zaawansowanych  peelingów chemicznych. PCA Skin® to cieszący się niesłabnącym zaufaniem pacjentów lider na amerykańskim rynku , w rozwoju metod  skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji.

Produkty PCA Skin są wynikiem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami. Właśnie dlatego łączą w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowszych technologii. Wszystko to, dla zdrowej i pięknej skóry. Wysoko postawiona poprzeczka, zaangażowanie i pasja w dążeniu do doskonałości sprawiły, że rezultaty terapii produktami PCA Skin® przerosły oczekiwania założycieli firmy. Preparaty marki PCA Skin®  są dostępne wyłącznie w renomowanych klinikach i salonach kosmetologicznych na całym świecie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy klient ma założoną swoją KARTĘ KLIENTA, dzięki czemu wiemy jaki zabieg i kiedy był robiony oraz jak zareagowała skóra na dany preparat. 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne, podczas takiej wizyty dowiesz się jaką masz skórę, jak powinno się o nią dbać, jak również kosmetolog pomoże Ci dobrać odpowiednią pielęgnację domową.