Kwas ferulowy

[vc_row css=”.vc_custom_1546530898789{padding-bottom: 30px !important;}”][vc_column width=”1/5″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”zabiegi-z-kwasami”][/vc_column][vc_column width=”4/5″][vc_column_text]

Ferulac – Kuracja odmładzająca

Kwas ferulowy jest organicznym związek chemiczny, pochodną kwasu cynamonowego.

Kwas ferulowy jest izolowany z roślin głównie liściastych, z nasion i kory drzew iglastych, z ziarn pszenicy, ryżu, kukurydzy czy żyta.

Główną zaletą kwasu ferulowego są jego silne właściwości przeciwutleniające i dezaktywujące rodniki, m.in. reaktywne formy tlenu. Dzięki temu redukuje tzw. stres oksydacyjny i tworzenie dimerów tymidynowych. To są procesy, które leżą u podłoża przyspieszonego starzenia się skóry.

Kwas ferulowy w produktach Ferul Peel stosowany regularnie w zabiegach co 7-14 dni zapobiega starzeniu się skóry. Są to zabiegi profilaktyczne. Bezpośrednio po zabiegu jest widoczne wygładzenie i nawilżenie skóry.

Ferul Peel:
– Dezaktywuje wolne rodniki będące przyczyną fotostarzenia się skóry
– Chroni skórę przed promieniami słonecznymi
– Można stosować cały rok

CENA:

Pojedyńczy zabieg – 170 zł

Zabieg powinien być wykonywany w serii. Odstępy pomiędzy zabiegami 10-14 dni.

Po zabiegach z kwasem migdałowym należy unikać słońca, stosować krem z wysokim filtrem, jak również w ramach pielęgnacji domowej stosować tonik z kw. FERULOWYM i często nawilżać skórę kremem.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]