Lifting powiek plazmą

[vc_row css=”.vc_custom_1546530898789{padding-bottom: 30px !important;}”][vc_column width=”1/5″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”medycyna-estetyczna”][/vc_column][vc_column width=”4/5″][vc_column_text]Co to jest PLASMAGE™?

PLASMAGE™ to urządzenie medyczne wytwarzające plazmę – zjonizowane powietrze. Plazma „odparowuje” zmiany z powierzchni skóry. Dzięki temu Plasmage jest doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych przy usuwaniu nadmiaru wiotkiej skóry czy zmian skórnych.

Urządzenie Plasmage wytwarza łuk elektryczny nad powierzchnią skóry. Powstała w wyniku tego plazma „odparowuje” zmiany z powierzchni skóry.

Innowacyjne zalety Plasmage:

– brak konieczności użycia elektrody uziemiającej, ponieważ prąd nie przepływa przez pacjenta

– pełna kontrola temperatury powstałej w trakcie zabiegu dzięki wyjątkowej wielostopniowej regulacji natężenia energii

– pełna kontrola głębokości działania temperatury dzięki frakcyjności

Plazma działa punktowo, dokładnie w leczonym miejscu, bez zbędnego oddziaływania na otaczające tkanki. To unikatowe rozwiązanie powoduje, że zabiegi stają się precyzyjne, skuteczne i bezpieczne.

Na czym polega zabieg?

Przed zabiegiem na leczoną okolicę nakładany jest krem znieczulający, a następnie wykonywane jest znieczulenie nasiękowe (drobne zastrzyki). Dzięki takiemu przygotowaniu zabieg jest całkowicie niebolesny nawet w okolicy oczu.

Następnie lekarz „odparowuje” zmiany prowadząc końcówkę urządzenia tuż nad powierzchnią skóry bez jej dotykania. Po zabiegu pojawia się obrzęk trwjący około 3 dni i liczne drobne strupki odpadające samoistnie po około 7 dniach. Na strupki nie należy nakładać makijażu.

Zastosowanie

– nieinwazyjna plastyka powiek górnych i dolnych

– likwidacja „zmarszczek palacza”

– usuwanie brodawek, żółtaków i włókniaków

– redukowanie przebarwień skóry

– redukowanie blizn i rozstępów

– leczenie blizn potrądzikowych

– odświeżenie skóry – peeling

Efekty zabiegu PLASMAGE™

Pierwsze niewielkie efekty można zauważyć tuż po zabiegu. Na końcowy efekt trzeba poczekać około 2–3 miesiące, wtedy można ewentualnie wykonać drugi zabieg. Rezultaty zabiegu obkurczenia wiotkiej skóry utrzymują się około 2 lat.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]