Makijaż permanentny

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1546784206788{padding-bottom: 30px !important;}”][vc_column_text]Wykreowanie pięknie wyciętych brwi wymaga dużej precyzji i doświadczenia.

Brwi są bardzo indywidualnym akcentem wizerunku każdej kobiety, nadają twarzy charakter i wymagają wręcz artystycznego wypracowania, poprzez techniki dające złudzenie trójwymiarowości.

Makijaż permanentny brwi zmienia diametralnie wygląd twarzy, dlatego ze szczególną starannością dobieram kształt, technikę oraz kolor podczas konsultacji z klientką, która zdecydowała się na mikropigmentację brwi. Bardzo ważne jest wspólne wykonanie rysunku wstępnego, z zaznaczeniem wszelkich punktów pomocniczych, aby ostateczny obraz był dobrany do urody klientki oraz aby był maksymalnie estetyczny i naturalny.

Brwi po zabiegu są ciemniejsze około 10-20% od efektu końcowego i dopóki sucha skórka pigmenacyjna nie złuszczy się , wyglądają jak ciemna lub nieco za ciemna henna. Odczuwamy efekt lekkiego ściągania skóry, a podczas procesu gojenia skóra mocno swędzi. Dopigmentowanie (korekta) może nastąpić najwczesniej po 4 tyg. od zabiegu 🙂

Wykonujemy pigmentację brwi trzema technikami :

  • Metoda MICROBLADINGCzym jest microblading?Metoda ręczna makijażu permanentnego, ma za zadanie naturalne odtworzenie brwi. Technika pochodzi z Azji, tak zwana metoda „brwi od nowa”. Po tym zabiegu będą one kształtne i równe. Kolor wprowadzany jest za pomocą mikroostrza pod błonę podstawną, która dzieli naskórek od skóry właściwej. W ten sposób uzyskujemy efekt włosów tak cienkich, jak nasze naturalne. Przy zabiegu może dojść do minimalnego krwawienia.
  • Metoda OMBRE

Makijaż permanentny brwi metodą mechaniczną, polega na pełnym wypełnieniu barwnikiem powierzchni zaznaczonego konturu .

Bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które straciły naturalne włoski brwi. Kształt dobieramy indywidualnie, kolor również. Efekt zbliżony jest i porównywany do henny. Odpowiednio dobrany pigment gwarantuje utrzymanie się koloru do 5 lat, blaknięcie koloru następuje stopniowo i równomiernie. Początki brwi są dużo jaśniejsze od końców, dzieki temu brwi wyglądaja dużo bardziej naturalnie.

BRWI

  • Brwi po zabiegu, są ciemniejsze około 10-20% , od efektu końcowego i dopóki sucha skórka pigmentacyjna nie złuszczy się, wyglądają jak ciemna henna. Odczuwalny może być efekt lekkiego ściągania i spinania skóry, a podczas procesu gojenia, skóra mocno swędzi.
  • Dopigmentowanie brwi ( korektę), wykonuje się po min 4 tygodniach.
  • W zależności od metody pigmentacji , różny jest czas gojenia-strupek po makijażu permanentnym metodą włosków utrzymuje się trochę dłużej, niż po pigmentacji metodą tribal (pełne wypełnienie konturów).

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]