Manicure

Manicure Klasyczny

Dłonie są wizytówką każdego. Bardzo ważne jest aby dbać o nie systematycznie.

Przebieg Zabiegu:

Zabieg zaczyna się od dezynfekcji dłonie, a następnie zmycia starego lakieru z płytki paznokciowej.
Następnie zmiękczamy skórki wokół paznokcia za pomocą specjalnego płynu, która bardzo dobrze zmiękcza, ułatwia usunięcie skórek, jak również spowalnia ich odrost.

Usuwamy skórki za pomocą cążek lub frezarki. Kolejnym krokiem jest opiłowanie płytki paznokciowej i nadanie jej kształtu. Po dokładnym oczyszczeniu płytki i wypolerowaniu, przechodzimy do malowania paznokci.

Manicure Hybrydowy

Gelish to nowa propozycja marki Harmony kierowana do osób, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci. Wytrzymałość 2 do 3 tygodni.  Lakiery wykorzystywane w manicure hybrydowym nie niszczą i nie obciążają płytki paznokcia.  Lakier nie ściera się i nie odpryskuje.

W manicure hybrydowym system kolorowych lakierów do paznokci wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię oraz specjalnie opracowane pigmenty. Dwie warstwy dają idealne pokrycie płytki paznokcia.

Nasz gabinet poszerzył ofertę o lakiery hybrydowe firmy SEMILAC oraz INDIGO.

 

Manicure Japoński

Manicure japoński inaczej nazywany P Shine. Daje wspaniały efekt w postaci pięknie lśniących i zdrowo, naturalnie wyglądających paznokci. Jego historia sięga ponad czterysta lat – wymyślony został przez chińskie arystokratki.

W Europie ten rodzaj specjalnego manicure jest coraz bardziej popularny mimo, ze w Azji wykonywanie takiego zabiegu jest na porządku dziennym.

Paznokcie po manicure japońskim są lśniące, a przede wszystkim naturalne. Zabieg ten absolutnie nie niszczy ani nie osłabia płytki paznokcia. 

Zabieg manicure japońskiego jest idealny dla każdej kobiety, niezależnie od długości i kształtu posiadanych paznokci. Jest to jeden z tych zabiegów, któryjednocześnie upiększa i wzmacnia płytkę paznokcia.