Mezoterapia Bezigłowa Monduning + galwanizacja

Mezoterapia Bezigłowa Monduning

System odmładzania skóry i redukcji cellulitu

Co to jest mezoterapia bezigłowa?

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.

Na czym polega zabieg?

Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Równocześnie z mezoterapią możemy wykonać mikrodermabrazję. Dzięki mikrodermabrazji przygotowujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz zwiększamy jej ukrwienie i dotlenienie.

Kiedy pierwsze efekty?

Rezultaty są widoczne już w ciągu kilku dni od pierwszego zabiegu.

 

Galwanizacja

Zabieg ujędrniający

Na czym polega galwanizacja?

Galwanizacja opiera się na przepływie prądu o stałym natężeniu przez tkanki pomiędzy dwoma elektrodami. Prąd galwaniczny przepływając, nie zmienia kierunku oraz natężenia, nie wywołuje skurczów mięśni szkieletowych. Działanie jonów prądu stałego uzyskujemy na konkretnym obszarze twarzy lub ciała, znajdującym się pomiędzy dwoma elektrodami.

Taki zabieg ujędrnia skórę, poprawia jej napięcie. Zmniejsza drobne zmarszczki i łagodzi zmiany trądzikowe. Jest polecany również jako zabieg na ciało, wspomagająco przy cellulicie, rozstępach i wiotkiej skórze. Trwa około 10 minut. Dla optymalnych rezultatów wymaga wykonania serii od 10 do 20 zabiegów.