O nas

Salon kosmetyczny WySPA Piękna  to miejsce, gdzie możesz poczuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów. W naszym gabinecie posiadamy szeroką gamę zabiegów dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Do wykonywanych zabiegów używamy wyłącznie renomowanych kosmetyków oraz najnowocześniejszych urządzeń spełniających najbardziej surowe wymogi branży kosmetycznej. Nasz gabinet to miejsce w którym znajdziesz szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała, paznokci oraz porady z zakresu pielęgnacji. Indywidualnie dobrane zabiegi pozwolą Ci na poprawę wyglądu oraz osiągnięcie odprężenia od dnia codziennego.

Dzień po dniu pracujemy nad podnoszeniem naszych kwalifikacji i polepszaniem jakości świadczonych przez nas usług. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że na Wyspie Piękna poczujesz się zrelaksowany i wypoczęty.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego posiadamy autoklaw w celu sterylizacji wszystkich narzędzi.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą.

Nasz zespół

Poznaj Naszych Specjalistów

Emilia Zaborowska

mgr Kosmetologii, Trycholog

Marysia

Kosmetolog

Monika

Kosmetyczka, pedikiurzystka

Aneta Kępka

Stylistka rzęs

Patrycja

Manikiurzystka

Natalia

Manikiurzystka

Dr Adam Kossut

Lekarz medycyny estetycznej

Dr Małgorzata Kossut

Lekarz medycyny estetycznej