Pedicure

Pedicure klasyczny

Zabieg Pedicure zaczynamy od aromatycznej kąpieli stóp w soli morskiej z dodatkiem mięty, co odświeży skórę stóp, jak również będzie działać antyseptycznie i przeciwzapalnie. Kolejnym krokiem jest zmycie starego lakieru – oczyszczenie płytki paznokciowej.

Następnie za pomocą specja płynu zmiękczane są skórki wokół paznokci i usuwane za pomocą frezarki lub cążek. W kolejnym kroku zostaje opiłowana płytka paznokcia i zostaje nadany odpowiedni kształt paznokciom.  Kolejnym krokiem jest złuszczenie zrogowaciałego naskórka za pomocą specjalnej tarki oraz frezarki. W celu wygładzenia skóry i nawilżenia wykonujemy masaż z peelingiem, który poprawi ukrwienie w stopach i złuszczy resztę zrogowaciałego naskórka oraz wygładzi skórę. Ostatnim etapem zabiegu jest pomalowanie paznokci oraz wsmarowanie kremu odpowiednio dobranego do potrzeb klienta.       

Pedicure Hybrydowy

Pedicure Hybrydowy wykonywany jest na produktach Gelish. Jest to zabieg kierowany do osób, którym zwykły lakier nie trzyma się długo na płytce. Lakier hybrydowy trzyma się na płytce paznokci  u stóp do 5 tygodni. Nie odpryskuje i jest bardzo trwały. Po zakończonym zabiegu płytka paznokcia jest utwardzona. Nie musimy czekać, aż lakier wyschnie.

Duża gama kolorystyczna pozwala cieszyć się pięknym kolorem i połyskiem przez wiele dni.

Pedicure Kwasowy CALLUS

Co to jest Callus Peel?  Pedicure Kwasowy

Pedicure kwasami Callus Peel to pedicure wykonany za pomocą zaawansowanych technologicznie kwasów kosmetycznych. Kwasy te z łatwością zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek stopy. Szczególnie dobrze radzą sobie z grubą warstwą zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania.

Pedicure kwasami Callus Peel to innowacyjny, cztero etapowy zabieg zapewniający wykonanie profesjonalnego pedicure bez moczenia stóp, bez frezarki i bez Omegi! Zabieg wykonany kwasami Callus Peel ma właściwości nie tylko upiększające, ale i lecznicze. Pozwala szybko i łatwo usunąć przerośnięty i zrogowaciały naskórek, usuwa pęknięcia pięt, a szorstka i mocno wysuszona skóra staje się gładka i miękka w dotyku. Pedicure kwasami Callus Pell to szybki i przyjemny zabieg.