Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Metoda objętościowa 2S/3D/4D/5D/6D

Metoda ta, wykonywana jest na rzęsach syntetycznych, cieńszych niż te do metody 1:1. Rzęsy są bardzo lekkie, bardzo cienkie, idealne do tworzenia wachlarzyków.

Dodają objetości przy czym nie obciążają powieki i rzęs naturalnych, ponieważ ciężar rozkłada się równomiernie na calej szerokości kępki. Metoda ta jest najlepsza dla Pań, które mają bardzo rzadkie, cienkie rzęski lub takie, które są niesforne i układają się w różne strony. Panie, które mają gęste naturalne rzęsy po tym zabięgu będą mogły sie cieszyc jeszcze bardzie spektakularnym spojrzeniem.

Metoda 1:1

Wysokiej jakości rzęsy syntetyczne, wyjątkowo miękkie i elastyczne. Kruczoczarne, idealnie wyprofilowane od nasady do wierzchołka. Do każdej naszej rzęski zostaje przyklejona rzęsa syntetyczna, która wydłuża naszą naturalną rzęsę.

Metoda lekkich objętości – 2-3D

Metoda ta, wykonywana jest na rzęsach syntetycznych, cieńszych niż te do metody 1:1. W tej metodzie możemy uzyskać efekt naturalny jak również bardziej spektakularny. Rzęsy są bardzo lekkie, bardzo cienkie, idealne do tworzenia wachlarzyków. Dodają objetości przy czym nie obciążają powieki i rzęs naturalnych, ponieważ ciężar rozkłada się równomiernie na całej szerokości kępki. Metoda ta jest najlepsza dla Pań, które mają bardzo rzadkie, cienkie rzęski lub takie, które są niesforne i układają się w różne strony. Panie, które mają gęste naturalne rzęsy po tym zabiegu będą mogły się cieszyć jeszcze bardziej spektakularnym spojrzeniem.

Metoda dużych objętości MEGA Volume

Aplikacja rzęs metodą volume polega na doklejeniu od czterech do ośmiu rzęs jedwabnych do jednej rzęsy naturalnej. Przedłużane rzęsy są bardzo lekkie i wygodne, dają efekt bardzo mocnego zagęszczenia, dzięki czemu oko nabiera wyrazistości oraz charakteru. Dobrze wykonana aplikacja volume wykonywana na rzęsach syntetycznych nie obciąża ani powieki ani naturalnych rzęs.