Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Rzesy z włosia norki 2:1 / 3:1

Nasz Gabinet pracuje na produktach wysokiej jakości. Marka natural lashes oferuje najwyższej jakości rzęsy z naturalnego włosia.

Rzęsy lekkie i miękkie jak piórko o pięknej głębokiej czerni, świetnie imitują naturalne rzęsy, co pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego i zarazem olśniewającego efektu przedłużenia oraz zagęszczenia rzęs.

Dzięki bardzo delikatnej i cienkiej strukturze możliwe jest zastosowanie aplikacji 2D, 3D a nawet aplikacji objętościowej bez niebezpieczeństwa obciążenia naturalnych rzęs.

Rzęsy są ręcznie selekcjonowane oraz układane pod względem długości i podkręcenia.

Rzesy syntetyczne 1:1

och! lashes, wysokiej jakości rzęsy syntetyczne, wyjątkowo miękkie i elastyczne. Kruczoczarne o pięknym połysku, idealnie wyprofilowane od nasady do wierzchołka. Do każdej naszej rzęski zostaje przyklejona rzęska syntetyczna, która wydłuża naszą naturalną rzęskę.

Metoda objętościowa 2S/3D/4D/5D/6D

Metoda ta, wykonywana jest na rzęsach syntetycznych, cieńszych niż te do metody 1:1.

Rzęsy są bardzo lekkie, bardzo cienkie, idealne do tworzenia wachlarzyków.

Dodają objetości przy czym nie obciążają powieki i rzęs naturalnych, ponieważ ciężar rozkłada się równomiernie na calej szerokości kępki.
Metoda ta jest najlepsza dla Pań, które mają bardzo rzadkie, cienkie rzęski lub takie, które są niesforne i układają się w różne strony.

Panie, które mają gęste naturalne rzęsy po tym zabięgu będą mogły sie cieszyc jeszcze bardzie spektakularnym spojrzeniem.