Soczysta Pokusa Arbuza

Soczysta Pokusa Arbuza

Owocowa przyjemność dla ciała i odżywcza uczta dla skóry

I ETAP Peeling

W pierwszym etapie zabiegu Arbuzowy peeling doskonale oczyszcza i wygładza skórę, poprawia ukrwienie i dotlenienie skóry, nawilża i delikatnie natłuszcza przygotowując na przyjęcie substancji aktywnych w dalszych etapach zabiegu. Zawiera ekstrakt z arbuza, olej z orzechów macadamia, olej migdałowy oraz witaminę E.

II ETAP Zabieg

Następny etap to dostarczenie skórze substancji aktywnych – w Arbuzowym koncentracie znajduje się dawka składników nawilżających i redukujących cellulit: ekstrakt z arbuza, hydromanil (z peruwiańskiej rośliny Tara – reguluje poziom wody w naskórku) oraz kompleks cellulit contra+ (przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i hamuje jej odkładanie się). Arbuzowa maska żelowa pomaga usunąć cellulit, poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Wzmacnia włókna kolagenowe oraz zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie. Działanie zapewniają ekstrakt z arbuza, kompleks cellulit contra+ oraz kwas hialuronowy.

III ETAP

Na zakończenie zabiegu przeprowadzany jest masaż przy wykorzystaniu Arbuzowego balsamu – poprawia jędrność i elastyczność skóry, wspomaga procesy likwidujące cellulit, pozostawia na skórze owocowe uczucie świeżości i soczystości. Składniki: ekstrakt z arbuza, hydromanil, kompleks cellulit contra+, olej z orzechów macadamia, witamina E.