Termoaktywny Program Antycellulitowy

Termoaktywny Program Antycellulitowy

Zabieg zmnieszający tkankę tłuszczową

Która z kobiet nie marzy o ciele bez cellulitu? Nie dajmy się zwieść: całkiem nie da się go pozbyć, bo taką strukturę ma nasza, kobieca skóra. Ale…. możemy sprawić, że zniknie nam z oczu. 

Jak to możliwe?

Termoaktywny program został tak opracowany przez markę Spa Abyss, że zmniejsza tkankę tłuszczową w newralgicznych miejscach i przede wszystkim ujędrnia skórę.

Co najważniejsze takich cudów można dokonać dosłownie w ostatniej chwili przed urlopem, ponieważ to zabieg, który możemy wykonywać dwa razy w tygodniu.

Zostało 2 tygodnie do wyjazdu na urlop a nie jesteście zadowolone ze swojego ciała? Na pewno zdążymy. Co najważniejsze rezultaty są widoczne najczęściej już po jednym zabiegu. W celu uzyskania najlepszych, optymalnych efektów zalecane jest wykonanie serii zabiegów, 4-8.

Modelowanie sylwetki

PRZECIWWSKAZANIA:

  • problemy z wątrobą
  • żylakowatość, zakrzepowe zapalenie żył,
  • ostre stany zapalne i choroby przewlekłe skóry w obszarach, w których ma być wykonywany zabieg,
  • ostre fazy chorób zapalnych żeńskiego układu rozrodczego i obecność nowotworu łagodnego w anamnezy (mięśniaki, włókniaki, zespół policystycznych jajników etc.),
  • ciąża,
  • wszelkie mechaniczne uszkodzenia skóry w miejscach, w których ma być przeprowadzony zabieg,
  • nie jest zalecane wykonywanie zabiegu w dniu wcześniejszej depilacji. choroby nerek wysokie ciśnienie krwi

 

PO ZABIEGU:
Przez okres 3 dni po zabiegu nie korzystać z sauny, basenu. Należy pić dużo wody w dniu zabiegu i przez kilka dni po nim. To konieczne ponieważ organizm pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być bardziej podatna na szkodliwe działanie promieni słonecznych, dlatego przez 3 dni nie powinno się opalać ani korzystać z solarium, wykonywać innych nie uzgodnionych zabiegów w obrębie zabiegowym.