Kwas Salicylowy

[vc_row css=”.vc_custom_1546530898789{padding-bottom: 30px !important;}”][vc_column width=”1/5″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”zabiegi-z-kwasami”][/vc_column][vc_column width=”4/5″][vc_column_text]

ANTI – ACNE – Terapia przeciwtrądzikowa

Linia ANTI ACNE bazuje na aktywnej substancji jaką jest pochodna kwasu salicylowego (kwas salicylowy połączony z łańcuchem lipidowym) w różnych stężeniach: 10%, 20%, 30% i naturalnym pH ok. 3.

Dzięki swoim właściwościom cząsteczki kwasu salicylowego przenikają w głąb skóry nawet do mieszków włosowych. Peel Mission Anti Acne wpływa na oczyszczenie porów i zapobiega powstawaniu wyprysków. Dzięki właściwościom antybakteryjnym likwiduje bakterie acne odpowiedzialne za powstawanie trądziku.

Peeling ANTI ACNE działa złuszczająco na skórę. Klient może odczuwać podczas zabiegu charakterystyczne szczypanie skóry. Podczas cyklu zabiegów mogą wystąpić zaczerwienienia, podrażnienia skóry.

Zabiegi Peel Mision linii ANTI ACNE wpływają na:

– redukcję trądziku,
– oczyszczanie zaskórników,
– spłycenie blizn potrądzikowych,
– zmniejszenie porów na skórze,
– rozjaśnienie przebarwień potrądzikowych,
– działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie,
– reguluje wydzielanie sebum (łój skórny)

CENA:

Pojedyńczy zabieg – 130 zł

Zabieg powinien być wykonywany w serii. Odstępy pomiędzy zabiegami 10-14 dni.

Po zabiegach z kwasem salicylowym należy unikać słońca, stosować krem z wysokim filtrem, jak również w ramach pielęgnacji domowej stosować tonik z kw. salicylowym i często nawilżać skórę kremem.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]